Los turnaje starší přípravky 2014
Utkání ve skupinách:
Skupina A
Odra A, Hlučín, Junošport, Darkovičky, Vítkovice, Havířov, Frenštát
ČAS |
Hřiště A |
Hřiště B |
8:50 |
Petřkovice-Darkovičky |
Havířov -Hlučín |
9:10 |
Frenštát-Junošport |
Vítkovice-Petřkovice |
9:30 |
Darkovičky-Havířov |
Hlučín-Frenštát |
9:50 |
Junošport-Vítkovice |
Petřkovice-Havířov |
10:10 |
Darkovičky-Hlučín |
Frenštát-Vítkovice |
10:30 |
Junošport-Petřkovice |
Darkovičky-Frenštát |
10:50 |
Havířov -Vítkovice |
Hlučín -Petřkovice |
11:10 |
Petřkovice-Frenštát |
Junošport-Havířov |
11:30 |
Darkovičky-Junošport |
Havířov -Frenštát |
11:50 |
Darkovičky-Vítkovice |
Junošport-Hlučín |
12:10 |
Vítkovice-Hlučín |
|
Skupina B
Odra B, Kravaře, Těrlicko, Píšť, Bílovec, Kopřivnice, Ludgeřovice
ČAS |
Hřiště C |
Hřiště D |
8:50 |
Odra „B“-Kravaře |
Těrlicko-Píšť |
9:10 |
Bílovec-Ludgeřovice |
Kopřivnice-Odra „B“ |
9:30 |
Kravaře-Těrlicko |
Píšť-Bílovec |
9:50 |
Ludgeřovice-Kopřivnice |
Odra „B“-Těrlicko |
10:10 |
Kravaře-Píšť |
Bílovec-Kopřivnice |
10:30 |
Ludgeřovice-Odra „B“ |
Kravaře-Bílovec |
10:50 |
Těrlicko - Kopřivnice |
Píšť-Odra „B“ |
11:10 |
Odra „B“-Bílovec |
Ludgeřovice-Těrlicko |
11:30 |
Kravaře-Ludgeřovice |
Těrlicko-Bílovec |
11:50 |
Kravaře-Kopřivnice |
Ludgeřovice-Píšť |
12:10 |
Kopřivnice-Píšť |
|
12:30-13:10 občerstvení pro 5-7 celek skupiny,
12:30-13:30 občerstvení pro 1-4 celek skupiny
Play off o 1.-8. místo
ČAS |
Zápas č. |
Hřiště A
|
Zápas č. |
Hřiště B |
13:30 |
1 |
1a-4b |
2 |
3a-2b |
13:50 |
3 |
2a-3b |
4 |
1b-4a |
14:20 |
5 |
Vítěz zápasu č. 1 a č. 2. |
6 |
Proherce zápasu č. 1. a č. 2. |
14:40 |
7 |
Vítěz zápasu č. 3. a č. 4. |
8 |
Proherce zápasu č. 3. a č. 4. |
15:00 |
9 |
Vítěz zápasu č. 5. a č. 7. |
10 |
Proherce zápasu č. 5. a č. 7. |
15:20 |
11 |
Vítěz zápasu č. 6. a č. 8. |
12 |
Proherce zápasu č. 6. a č. 8. |
Play off o 9.-14. místo
ČAS |
Hřiště C |
Hřiště D |
13:30 |
5a-5b |
6a-6b |
13:50 |
7a-7b |
5a-6b |
14:10 |
6a-5b |
7b-5a |
14:30 |
5b-7a |
6a-7b |
14:50 |
6b-7a |
|